Mirësevini në Kështjellën e XhaBeqos

Historia e shtëpisë 200 vjecare e XhaBeqos  tashmë vjen pranë jush duke ju ofruar histori dhe ushqime BIO për cdokënd që ka dëshirën të bëhet pjesë e historisë së familjes tonë.

Përvec këtyre ju mirëpret historia shumëvjecare e familjes tonë ku mezi presim ta ndajmë me ju cdo ditë. Është kënaqësi e gëzim i madh për ne  t’iu kemi pranë ambjenteve tona tek restoranti dhe tek hoteli ynë.

Fundjavë ndryshe pranë ambjenteve tona!

Kalo një fundjave ose një ditë ndryshe pranë ambjenteve tona me miqtë, familjen apo shoqërinë tuaj. Tek ne do gjeni cdo ushqim bio nga bacja jonë. Dhe përvec kësaj ambjent komod, reklaksues dhe me ajër të pastër të natyrës që ofrohet me një super pamje.

Cfarë do gjeni tek ne?

Jeni lodhur nga rutina e përditshme dhe doni një vend ku të kaloni disa ditë por jo shumë larg Tiranës? Jeni pikërisht në vendin e duhur.

Restorant

Ndihuni si në shtëpinë e gjyshërve në fshat kur hanim atë bukën e sapo dalë nga furra dhe ato ushqimet që sapo i merje nga bacja. Të gjitha këto do i gjeni tek Kështjella XhaBeqos.

Hotel

Shtëpia 200 vjecare e XhaBeqos është rikthyer në një shtëpi muze ku pret krah hapur të gjithë miqtë që duan të kalojnë netë pranë nesh dhe historisë tonë. Kështjella XhaBeqos ju mirëpret në cdo kohë.

Pamje relaksuese

Ambjenti ynë tashmë ndodhet mbi një kodër , duke ofruar një pamje mahnitëse dhe shlodhëse të rrethinave të Tiranës dhe me turizmin nga ferma në tryezë. Rezervo në numrin tonë të telefonit.

Rezervime te tjera

Kemi kënaqësinë më të madhe të ndani me ne gëzimet dhe emocionet tuaja. Tek ne tashme mund të rezervoni raste ditëlindjesh, festa dhe cfarëdo lloj eventi për ti bërë ato të paharrueshme.

Ditëlindje

Organizimi i festës së ditëlindjes tuaj do të bëhet i paharrueshëm tek Kështjella e XhaBeqos.

Përvjetor martese

Përvjetori juaj i martesës ose fejesës do të bëhet i paharrueshëm tek Kështjella e XhaBeqos.

Festa Fejese

Organizimi i festës së fejesës tuaj do të bëhet i paharrueshëm tek Kështjella e XhaBeqos.

Disa pjesëza nga ne

Disa foto të bëra me shumë dashuri për të gjithë ju që jeni kurioz të shikoni se cfarë vecantie kemi ne.

Cfarë kanë thënë klientët tanë

Është kënaqësi e madhe për ne t'iu shërbejmë klientëve tanë në mënyrë të përsosur.

5/5
"Kënaqësi e madhe të rikthehem sa herë vij në Shqipëri tek ju. Ato ushqimet bio më kujtojnë shtëpinë e gjyshit dhe më ngjall kujtime të bukura. Faleminderit që keni menduar për një ambjent të tillë"
E.H
5/5
"Super ambjent, super ushqime dhe super shërbim. Mrekulli e shtuar në vendin tonë."
J.R
5/5
"Cfarë të them për Kështjellen e Xhabeqos, është ndër më të miret e kam thënë dhe do vazhdoj ta them gjithmonë."
M.J
5/5
"Vlerësim me 5 yje i merituar. Rekomandoj të gjithë ta vizitojnë të paktën një herë të vetme, pasi unë nuk i ndahem cdo fundjavë këtij vendi të mrekullueshem"
J.B

Planifiko një ditë ose fundjavë ndryshe me miqtë, familjen ose shoqërinë tënde!

Tek ne do kaloni një kohë të mrekullueshme!

Telefono tani